Ξενόγλωσση εκπαίδευση παιδιών και ενηλίκων με Ευρωπαϊκά standards και υψηλής ποιότητας ταχύρρυθμα προγράμματα σπουδών στα Αγγλικά, Ιταλικά, Γαλλικά, Ισπανικά και Γερμανικά.
Μεθοδικότητα, οργάνωση, ευελιξία ωραρίου μαθημάτων σε συνδυασμό με τη διάθεση των καθηγητών και τις καινοτόμες μεθόδους διδασκαλίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με ολιγομελή τμήματα και τηρώντας όλα τα μέτρα υγιεινής και κανόνων προστασίας, η επιτυχία σε όλους τους φορείς εξετάσεων γλωσσομάθειας είναι εξασφαλισμένη!
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020 – 2021
ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ → 216
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ →148
PROFICIENCY (άριστη γνώση) – MICHIGANECPE–LRNC2
1.Αδάμης Ραφαήλ (LRN) (Μαθητ.)
2.Αθανασόπουλος Ευάγγελος (LRN) (Φιλόλογος)
3.Αθανασοπούλου Μαριάννα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
4.Αμπλιανίτη Ευθυμία (LRN) (Ιδ. Υπάλ.) -Άρτα
5.Βαμβακά Αναστασία (LRN) (Εκπαιδευτικός) – Αθήνα
6.Βάτσιος Θεόδωρος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
7.Βλάχου Χριστίνα (LRN) (Φοιτήτρια)
8.Γαντζούδη Αικατερίνη (LRN) (Μαθητ.)
9.Γιαλιάς Χαράλαμπος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
10.Γιαννάκος Βασίλειος (LRN) (Μαθητ.)
11.Γιαννοπούλου Άρτεμις (LRN) (Μαθητ.)
12.Γκούντα Μαριάμ-Ουρανία (LRN)(Φοιτήτρια)
13.Γραμματίκα Γεωργία (LRN) (Αυτοπασχολούμενη)
14.Διαμαντή Σπυριδούλα (LRN) (Φυσικός)
15.Ευθυμίου Κωνσταντίνα (LRN) (Τραπεζ. Υπάλληλος)
16.Ζάκα Ελένη (LRN) (Μαθητ.)
17.Ζαλοκώστας Θωμάς (LRN) (Υπάλ. Τουρ. Επιχειρήσεων)
18.Ζαμπάρα Αθανασία (LRN) (Τοπογράφος – Μηχανικός)
19.Ζησιμοπούλου Αθηνά (LRN) (Φιλόλογος)
20.Κανή Φωτεινή (ECPE) (Φοιτήτρια)
21.Καραγεώργου Ιωάννα (LRN) (Φοιτήτρια) – Ρόδος
22.Καραγιαννοπούλου Σπυριδούλα (LRN) (Φοιτήτρια)
23.Καρακώστα Γαβριέλα (LRN) (Μαθητ.)
24.Καρακώστα Ελένη (LRN) (Εκπαιδευτικός)
25.Καραλή Ιουλία (LRN) (Γραμματέας)
26.Καραμητοπούλου Γεωργία (LRN) (Εκπαιδευτικός)
27.Καρτέρη Γεωργία (LRN) (Εκπαιδευτικός)
28.Καρτέρης Θεόδωρος (LRN) (Φοιτητής)
29.Κασιδιάρη Ιωάννα (LRN) (Εκπαιδευτικός)
30.Κερασιώτη Αγγέλη (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
31.Κίτσος Δημήτριος (LRN) (Φοιτητής)
32.Κίτσου Χρυσούλα (LRN) (Δασκάλα)
33.Κούρτη Σωτηρία (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
34.Κουτσιαύτη Σπυριδούλα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
35.Κουτσούκη Αθηνά (LRN) (Βρεφονηπιοκόμος)
36.Κουτσουπιά Αικατερίνη (LRN) (Δημ. Υπάλ.)
37.Κυλάφη Ιωάννα (LRN) (Φυσικός)
38.Κωνσταντάρα Θεοδώρα (LRN) (Φοιτήτρια)
39.Κωνσταντίνου Ιωάννης (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
40.Κωστακοπούλου Σταυρούλα (LRN) (Ελ. Επαγγελματίας)
41.Κωστοπούλου Φωτεινή (LRN) (Μαθητ.)
42.Λαλλά Δήμητρα (LRN) (Μαθητ.)
43.Λανάρα Μαρία (LRN) (Εκπαιδευτικός)
44.Λαυράνου Μαρία (LRN) (Μαθητ.)
45.Λιανού Βασιλική (LRN) (Φοιτήτρια)
46.Λώλου Άρτεμις (LRN) (Εκπαιδευτικός) – Άρτα
47.Μακροζαχοπούλου Μαρία (LRN) (Εκπαιδευτικός)
48.Μαμασούλα Βασιλική (LRN) (Εκπαιδευτικός)
49.Μαμασούλα Νίκη (LRN) (Εκπαιδευτικός)
50.Μάρη Μαρία (LRN) (Φοιτήτρια)
51.Μαστρογιάννης Δημήτριος (LRN) (Φοιτητής) – Αθήνα
52.Μίλη Θεοφανία (LRN) (Μαθητ.)
53.Μπαλαδήμα Βάνα (LRN) (Μαθηματικός) – Αθήνα
54.Μπαλάσκα Ευθυμία (LRN) (Μαθητ.)
55.Μπαλάσκα Όλγα (LRN) (Μαθητ.)
56.Μπαλτάς Θεόδωρος (LRN) (Φοιτητής)
57.Μπαρδάκη Βασιλική (LRN) (Εκπαιδευτικός)
58.Μπελέχρα Δήμητρα (LRN) (Μαθητ.)
59.Μπλατσούκα Γεωργία (LRN) (Οικονομολόγος)
60.Μπουλούκη Νίκη (LRN) (Ψυχολόγος)
61.Μυλωνάς Απόστολος (LRN) (Καθ. Πληροφορικής)
62.Μυφτάρι Νερτίλα (LRN) (Μαθητ.)
63.Νότη Αλεξάνδρα (LRN) (Μαθητ.) – Αθήνα
64.Νότης Νικόλαος (LRN) (Μαθητ.)- Αθήνα
65.Νταλιάνη Αγγελική (LRN) (Παιδαγωγός)
66.Ντέκας Σωτήριος (LRN) (Τεχνολόγος- Ακτινολόγος)
67.Ντόκα Χριστίνα (LRN) (Μαθητ.)
68.Πάνου Γρηγόριος (LRN) (Κοινωνιολόγος)
69.Παπαδοπούλου Αικατερίνη (LRN) (Εκπαιδευτικός)
70.Παπαντωνίου Ευαγγελία (LRN) (Φοιτήτρια)
71.Πατσιαλός Κωνσταντίνος(LRN) (Μουσικός)
72.Ποδιά Αικατερίνη (LRN) (Φαρμακοποιός)
73.Ρηγογιάννης Δημήτριος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
74.Ρίζου Άννα (LRN) (Εκπαιδευτικός)
75.Ροϊδη Βασιλική (LRN) (Μαθητ.)
76.Σαλακίδου Όλγα (LRN) (Αυτοαπασχολούμενη)
77.Σαλταούρας Κωσταντίνος (LRN) (Αυτοαπασχολούμενος) -Αθήνα
78.Σελιμά Αφροδίτη (LRN) (Φιλόλογος) -Αθήνα
79.Σελιμά Δήμητρα (LRN) (Γραμματέας)
80.Σερίφη Κλεοπάτρα (LRN) (Πολιτικός Επιστήμων)
81.Σερμεντζέλη Ελένη (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
82.Σιδέρη Μαρία (LRN) (Μαθητ.)
83.Στάθη Ναταλία (LRN) (Φοιτήτρια)
84.Στάικος Βασίλειος (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
85.Στάικου Ευσαΐα (LRN) (Φυσικός)
86.Στάικου Μαρία (LRN) (Μαθητ.)
87.Στασινού Ιωάννα (LRN) (Μαθητ.)
88.Στάχτιαρης Κων/νος (LRN) (Μαθητ.)
89.Στούμπου Χριστίνα (LRN) (Εκπαιδευτικός)
90.Σχίζα Δήμητρα (LRN) (Γυμνάστρια)
91.Σωτηροπούλου Αλίκη (LRN) (Μαθητ.)
92.Σωτηροπούλου Μαργαρίτα (LRN) (Φοιτήτρια) -Καστοριά
93.Τάκου Μαρία (LRN) (Νηπιαγωγός)
94.Ταφίλη Γεωργία (LRN) (Λογίστρια)
95.Τζιφέρη Αλεξία (LRN) (Φοιτήτρια)
96.Τριανταφυλλίδης Βασίλειος (LRN) (Τραπ. Υπάλληλος)
97.Τσιάμης Θεοφάνης (LRN) (Γυμναστής)
98.Τσίκνα Χριστίνα (LRN) (Δασκάλα)
99.Τσίκνας Δημοσθένης (LRN) (Δάσκαλος)
100.Τσιούμα Μαρία (LRN) (Μαθηματικός)
101.Τσούκας Παναγιώτης (LRN) (Αστυνομικός) – Αίγινα
102.Τσώνης Βασίλειος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
103.Υφαντή Βασιλική (LRN) (Εκπαιδευτικός)
104.Υφαντής Φώτιος (LRN) (Καθ. Μουσικής)
105.Φαναριώτης Νικόλαος (LRN) (Γυμναστής)
106.Φιλιοπούλου Ανδρονίκη (LRN) (Αυτοαπασχολούμενη)
107.Χαραλάμπους Ευαγγελία (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
108.Χριστοδούλου Δέσποινα (LRN) (Φοιτήτρια)
LOWER (καλή γνώση) – MICHIGAN ECCE– TOEIC B2- LRN B2
109.Αβράμπου Πολυξένη (LRN) (Μαθητ.)
110.Αγγέλη Δήμητρα (LRN) (Μαθητ.)
111.Αγγέλη Μαρία (LRN) (Μαθητ.)
112.Αραπογιάννης Ευάγγελος (TOEIC) (Εκπαιδευτικός)
113.Αρωνιάδα Έλλη (LRN) (Β. Νοσηλευτή)
114.Βίγλας Παναγιώτης (LRN) (Εκπαιδευτικός)
115.Βλαχοδήμου Θεοδώρα (LRN) (Μαθητ.)
116.Βλάχος Χριστόφορος (LRN) (Μαθητ.)
117.Βραχωρίτης Σωκράτης (LRN) (Μαθητ.)
118.Γατσώρη Σοφία (LRN) (Μαθητ.)
119.Γατσώρης Ελευθέριος (LRN) (Μαθητ.)
120.Γιαλιάς Χαράλαμπος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
121.Γκιούσης Παντελής (LRN) (Μαθητ.)
122.Γρηγοροπούλου Γεωργία (LRN) (Ιδ.Υπαλ.)
123.Διώτης Ιωάννης (LRN) (Μαθητ.)
124.Ευθυμίου Αγγελική(ECCE) (Μαθητ.)
125.Ζούμπου Κωνσταντίνα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
126.Ζώης Κωνσταντίνος (LRN) (Γεωπόνος)
127.Καμαρέτσος Βασίλειος (LRN) (Μαθητ.)
128.Καραγεώργου Άννα-Μαρία (LRN) (Μαθητ.)
129.Καρακώστας Μάριος (ECCE) (Μαθητ.)
130.Καραχρήστος Βασίλειος (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
131.Καραχρήστος Χρυσόστομος (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
132.Καραχρήστου Αλεξάνδρα (LRN) (Αυτοαπασχλούμενη)
133.Κατσαούνη Θεοδώρα (LRN) (Φοιτήτρια)
134.Κατσιγιάννης Θωμάς (LRN) (Καθηγητής)
135.Καψάλη Κωνσταντίνα-Παρθενία (LRN) (Φοιτήτρια)
136.Καψάλης Άγγελος -Δημήτριος (LRN) (Φοιτητής) – Αθήνα
137.Κεφαλάς Ανδρέας (LRN)(Ιατρ. Επισκέπτης)
138.Κλαδούχας Χρήστος (LRN) (Μαθητ.)
139.Κόκοτου Ευσταθία (LRN) (Εκπαιδευτικός)
140.Κολοσιώνης Θεόδωρος (LRN) (Φοιτητής)
141.Κολώνιας Γεώργιος (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
142.Κοντοδήμα Δήμητρα (LRN) (Νοσηλεύτρια)
143.Κοσμά Σταυρούλα(ECCE) (Μαθητ.)
144.Κόσσυφας Ευθύμιος (LRN) (Τυπογράφος)
145.Κουτρομάνος Γεώργιος (LRN) (Νοσηλευτής) – Αθήνα
146.Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης (LRN) (Μαθητ.)
147.Κωστακιώτη Ευαγγελία (ECCE) (Μαθητ.)
148.Μακράκης Ανδρόνικος (LRN) (Μαθητ.)
149.Μαρνέζου Σταματίνα (LRN) (Μαθητ.)
150.Μαντζαφίνη Φανή (LRN) (Νηπιαγωγός)
151.Μέντζος Ιωάννης (LRN) (Μαθητ.)
152.Μίτη Δήμητρα (ECCE) (Μαθητ.)
153.Μπαλτούμα Σταυρούλα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
154.Μπαμπάτσικου Δήμητρα (LRN) (Γυμνάστρια)
155.Μπεκατώρου Μαρία (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
156.Μπουρνάζος Κων/νος (ECCE)(Μαθητ.)
157.Μπρέκος Αναστάσιος (LRN) (Δημ. Υπάλ.)
158.Νάκου Παρασκευή (LRN) (Νοσηλεύτρια) – Καρπενήσι
159.Πανόπουλος Αλέξιος (LRN) (Μαθητ.)
160.Παπαγεωργίου Καλλιόπη (LRN) (Εκπαιδευτικός) – Πάτρα
161.Παπαγιάννης Ευάγγελος (LRN) (Barista)
162.Παπαδογεώργος Νικόλαος (LRN) (Κτηνίατρος)
163.Παπαευθυμίου Ελένη (LRN) (Φοιτήτρια)
164.Παπαευθυμίου Ιωάννα (LRN) (Φοιτήτρια)
165.Παπαθανασίου Λεωνίδας (TOEIC) (Εκπαιδευτικός)
166.Παπαθανασίου Παναγιώτης (LRN) (Καθηγητής)
167.Παπακωστοπούλου Γλυκερία (TOEIC) (Νοσηλεύτρια)
168.Παπανικολάου Ιουλία (ECCE) (Μαθητ.)
169.Πασχέντη Μαρία (LRN) (Αυτοαπασχ.)
170.Πατλιά Βασιλική (LRN) (Οικονομολόγος)
171.Πατσιαλού Σπυριδούλα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.)
172.Πετράκης Παναγιώτης(ECCE) (Μαθητ.)
173.Πούλιου Άννα (LRN) (Μαθητ.)
174.Πούλιου Ελένη (LRN) (Μαθητ.)
175.Ρισβάς Αθανάσιος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
176.Σαγάνη Ιωάννα (LRN) (Δημ. Υπάλ.)
177.Σελιμά Αφροδίτη (LRN) (Φιλόλογος)
178.Σταμάτη Μαρίνα (LRN) (Δασκάλα)
179.Σταμάτης Εμμανουήλ (TOEIC) (Ιδ. Υπάλ.)
180.Σταματιάδου Σιμέλα (LRN) (Εκπαιδευτικός)
181.Στασινός Ιωάννης (LRN) (Μαθητ.)
182.Στάχτιαρης Κωνσταντίνος (LRN) (Μαθητ.)
183.Σωτηρακόπουλος Γεώργιος (LRN) (Εκπαιδευτικός)
184.Σωτηροπούλου Αικατερίνη (LRN) (Μαθητ.)
185.Τάκου Μαρία (LRN) (Νηπιαγωγός)
186.Ταλαμάγκας Γεώργιος (LRN) (Μαθητ.)
187.Τζαμαλή Βασιλική (LRN) (Νοσηλεύτρια)
188.Τζούρα Μαρία (LRN) (Εκπαιδευτικός) – Μυτιλήνη
189.Τσελτσέ Θεοδώρα (LRN) (Μαθητ.)
190.Τσιρώνη Λαμπρινή (LRN) (Μαθητ)
191.Φλώρου Κωνσταντούλα (LRN) (Εκπαιδευτικός)
192.Χουλιάρα Χριστίνα (LRN) (Ιδ. Υπάλ.) – Ναύπακτος
TOEIC B1
193.Ασπρογιάννης Αντώνιος (Ιδ. Υπάλ.)
194.Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος (Ιδ. Υπάλ.)
195.Καγιάννης Σπυρίδων (Δημ. Υπάλ.)
196.Καλαντζή Ελεάνα (Τοπογράφος-Μηχανικός)
197.Καραγκούνη Μαρία (Φοιτήτρια)
198.Παπακωστόπουλος Ιωάννης (Λογοθεραπευτής)
199.Σαπλαούρας Δημήτριος (Ιδ. Υπάλ.)
ΙΤΑΛΙΚΑ – ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ (Κ.Π.Γ)
200.Κουτσογιάννης Δημήτριος (Β1) (Μαθητ.) – Ορεστιάδα
201.Κουτσογιάννης Χριστόφορος (Γ2) (Στρατιωτικός) – Ορεστιάδα
202.Σακκά Αναστασία (Β1) (Μαθητ.)
203.Στασινού Ελένη (Β1) (Αρχιτέκτων)
204.Φυτοπούλου Δήμητρα (Β1) (Φοιτήτρια)
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ – ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ (Κ.Π.Γ)
205.Βλαχοδήμου Θεοδώρα (Β1) (Μαθητ.)
206.Γεωργίου Μαρίνα ( Γ1) (Εκπαιδ.)
207.Κουτσούκης Δημήτριος- Αθανάσιος (Β1) (Μαθητ.)
208.Παπανικολάου Αθανασία (Β1) (Μαθητ.)
209.Σταμουλακάκη Αφροδίτη (Β1) (Εκπαιδευτικός)
210.Σταμουλακάκη Στυλιανή (Β1) (Μαθηματικός)
211.Ταλαμάγκα Αναστασία (Β2) (Μαθητ.)
212.Τσόμπος Ελευθέριος (Β1) (Μαθητ.)
ΓΑΛΛΙΚΑ – SORBONNE B2 – DELF A2
213.Αβράμπου Πολυξένη (Μαθητ.)
214.Καμαρέτσος Βασίλειος (Μαθητ.)
215.Καμαρέτσου Λαμπρινή (Μαθητ.)
216.Πετράκης Παναγιώτη (Μαθητ.)
Σημείωση:
Τα αποτελέσματα που δημοσιεύει το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «ΣΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ» είναι πραγματικά και μόνο για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021. Όλοι οι επιτυχόντες μας έδωσαν την συγκατάθεσή τους να κοινοποιήσουμε τα ονόματά τους.
Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια σε όλους τους επιτυχόντες!
ΣΑΛΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών – Πληροφορική – ΚΔΒΜ
Γρίβα & Χαβέλα 9 και Αγίας Βαρβάρας 31 & Δελφών, Αγρίνιο
Τηλ 26410 44264, 58385, 58218
Website: www.g-salmas.gr – Email: ioasalmas@hotmail.com